Informatikai projekt manager

    Weboldal Auchan Retail Magyarország

    Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

    Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

    Feladatok

    • IT projektek vezetése, azok időben, költségkereten belül és elvárt minőségben történő leszállítása
    • Szoros együttműködés az IT üzleti elemzői területtel, egyéb IT szakterületekkel és üzleti érintettekkel
    • Projekttervek elkészítése (ütemterv, erőforrásterv, költségterv) és azok elfogadtatása
    • Projektekben részt vevő külső és belső munkatársak munkájának operatív irányítása
    • Belső módszertan szerinti projektadminisztráció vezetése, projekt és egyéb szakmai egyeztetések szervezése, irányítása
    • Projekt terv alapján a projekt életének / sikerességének nyomon követése: incidens / kockázat lista kezelése, karbantartása, szükség esetén eszkaláció
    • Heti riportok és státuszok készítése, felsővezetői prezentációk összeállítása
    • Projekt eredmények tesztelésének előkészítése és végrehajtása
    • Projekt módszertanok folyamatos fejlesztésében való részvétel

    Elvárások

    • Felsőfokú IT / gazdasági végzettség
    • Legalább 3-4 év informatikai projekt vezetési tapasztalat
    • Szervezettség, pontosság, rendszerben való gondolkodás
    • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
    • Erős közép szintű francia és/vagy angol nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány

    Előnyök

    • Szereti a változatos szakmai projekteket
    • Ismeri a legelterjedtebb projekt módszertanokat (PMI, PRINCE2), nem riad meg az agilis módszerektől sem (SCRUM)
    • Magabiztosan vezet projekteket, képes akár több projektet is menedzselni egyszerre
    • Üzleti szemlélet- és gondolkodásmód jellemzi
    • Képes bármilyen személyiségtípussal együttműködni, megtalálja bárkivel a közös hangot
    • Nem riad meg a problémáktól, gondolkodása proaktív

    Juttatások

    • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
    • Cafetéria kártya
    • 5% vásárlási kedvezmény
    • Fejlődési prémiumrendszer
    • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
    • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
    • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
    • Szociális háló – széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
    • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
    • Mobil telefon
    • Laptop