Mérnök tanár

    • Teljes munkaidő
    • Budapest

    Festo-AM Kft.

    Feladatok:

    • A duális szakképzésben résztvevő tanulók kompetenciáinak fejlesztése elektrotechnikai, elektronikai, automatikai és mechatronikai szakmai területeken
    • A tanulók felkészítése a képzést lezáró szakmai vizsga sikeres letételére
    • Elméletigényes gyakorlati és gyakorlati foglalkozásokra tananyag, digitális tananyag, szemléltető anyagok elkészítése, tanműhelyi, oktatási célra rendelkezésre álló gépek, eszközök és műszerek elő-, illetve felkészítése
    • A tanulók üzemi gyakorlatainak megszervezése, a gyakorlatok ideje alatt a tanulók munkájának folyamatos szakmai felügyelete és támogatása. Külföldön végzett szakmai gyakorlatok szervezése (Erasmus)
    • Az oktatásra kerülő tananyag, valamint a módszertan folyamatos fejlesztése a digitalizáció, a szakma és a Festo-AM műszaki fejlesztéseivel összhangban
    • Formai előírások betartásával tanterv és tanmenet készítése, foglalkozási napló, E-napló, Kréta naprakész vezetése, jelenléti ív vezetése, havi elszámolások készítése, tanulói hiányzásokkal kapcsolatos igazolások adminisztrálása, partner iskolákkal
    • A Festo-AM Kft. HR szervezetével a tanulók humán- és bérüggyel kapcsolatos ügyeinek rendezése
    • A képzésben használatos új eszközök beszerzésének szakmai előkészítése
    • Különböző szolgáltatási igények megrendelése a Festo-AM Kft. belső szolgáltatóitól (anyagrendelés; belső szállítási feladatok; EHS-igények; munkaruha ellátás; írószerigények; stb.)
    • Feston kívüli szakmai fórumokon részvétel
    • Tanulók toborzásában, toborzással összefüggő marketing projektekben és kapcsolatépítésben részvétel

    Elvárások:

    • Elektronikai/elektrotechnikai irányú felsőfokú végzettség
    • Folyamatban lévő vagy megszerzett pedagógiai végzettség
    • Oktatással vagy szakképzéssel kapcsolatos releváns munkatapasztalat
    • Digitalizációval, vagy automatizációval, vagy smart factory technológiákkal kapcsolatos kompetenciák vagy munkatapasztalat
    • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

    Nyelvtudás:

      • Angol Kommunikációs/társalgási szint
        vagy
        Német Kommunikációs/társalgási szint

    Munkatapasztalat:

    • 3-5 év

    Pozíciószint:

    • Beosztott