IT Minőségbiztosítási Vezető

    • Teljes munkaidő
    • Budapest

    Groupama Garancia

    Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

    Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

    • Fő feladatod lesz az informatikai minőségbiztosítási folyamatok újragondolása,
    • alkalmazás fejlesztés tevékenységhez szükséges és elégséges eszközök menedzselése és koordinálása,
    • fejlesztési projektekhez kapcsolódó tesztelési eljárások szervezése, végrehajtása,
    • adott tesztelési projekt felépítése, bevezetése, mindezekhez kapcsolódó technikai eszközök és erőforrások biztosítása,
    • fejlesztési projektekben résztvevő tesztelők munkájának ellenőrzése,
    • a fejlesztési projektekben résztvevő, minőségbiztosítási tevékenységet végzők szakmai irányítása,
    • minőségbiztosítási osztály dolgozóinak támogatása.

    • otthonosan mozogsz az IT világában,
    • ismered az IT minőségbiztosítási módszereket,
    • van tapasztalatod projektek lebonyolításában,
    • hasonló munkakörben releváns tapasztalattal rendelkezel,
    • kiszűröd „hol van a rés a pajzson”,
    • jó szervezői és vezetői készségekkel rendelkezel,
    • logikus és rendszerszemléletű gondolkodás jellemez.

    Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

    • nálunk egy dinamikus csapat tagjává válhatsz,
    • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésesre, karriered építésére,
    • mi hosszú távon számítunk Rád,
    • köztünk megismerheted Magyarország egyik piacvezető biztosítóját,
    • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafetéria,
    • egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).
    Állás azonosító: 1335
    Pozíció pontos megnevezés: IT Minőségbiztosítási Vezető
    Munkavégzés helye: Budapest
    Szakterület: Gazdasági és Informatikai Szakterület
    Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
    Napi munkaidő: Teljes munkaidő