Projekt koordinátor

    • Teljes munkaidő
    • Zsámbék

    Medicontur Orvostechnikai Kft.

    A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás
    részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A Medicontur több mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai
    között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

    A Medicontur új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

    Feladatok:
    · Fejlesztési projektek tervezése, koordinálása és lezárása
    · Projektdokumentáció elkészítése a hatályos belső termékfejlesztési irányelvek mentén
    · Projektcsapatok összeállítása, kommunikációs terv (külső-belső) létrehozása és betartása
    · Projektek nyomonkövetése, értékelése, riportálás a menedzsment felé
    · Minőségtudatos munkavégzés: scope-schedule-cost
    · Termékhez és gyártási folyamatokhoz közvetetten és közvetlenül kapcsolódó fejlesztések
    folyamatos kutatása, megtervezése, bevezetésének irányítása
    · A termékfejlesztési folyamat hatékonyságának növelése
    · Szoros együttműködés a társosztályokkal

    Elvárások:
    · Gépészmérnök végzettség polimertechnikai ismeretekkel
    · Projekt koordinátori pozícióban szerzett 2-5 év tapasztalat
    · Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
    · Informatikai ismeretek (MS Windows, MS Office, Solidworks)
    · Precizitás, minőségi munkára való törekvés
    · Rendszerszemléletű gondolkodásmód
    · Motiváltság és eredményorientáltság, kiváló problémamegoldó képesség
    · Tervező és szervezőkészség, határozott fellépés
    · Jó kommunikációs képesség, Proaktív hozzáállás
    · Vezetői készségek

    Előny:
    · Orvostechnikai területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:
    · dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
    · versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
    · cafeteria (SZÉP kártya, magán-egészségügyi ellátás, óvodai, bölcsődei, iskolai támogatás)
    · konferenciákon, tréningeken, kiállításokon és szakmai rendezvényeken való részvétel lehetősége
    · legkorszerűbb technológiák megismerése
    · csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

    Munkavégzés helye:
    · Zsámbék

    Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: career@medicontur.hu

    Pályázó a jelentkezésével beleegyezik, hogy a pályázati elbírálásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik és személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul. Amennyiben a pályázó pályázata sikertelen, annak kiértesítését követően a
    pályázati anyaga megsemmisítésre kerül.