Jelzáloghitel termékmenedzser

    • Teljes munkaidő
    • Budapest

    MKB Bank

    Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő univerzális bankjaként küldetésünk, hogy ügyfeleink számára olyan termékeket és szolgáltatásokat nyújtsunk, amelyek segítik őket céljaik elérésében. Lakossági üzletfejlesztési Főosztályunk felelős a lakossági üzletágra vonatkozó stratégiai, üzleti és marketing terv elkészítésének támogatásáért, a termékeink fejlesztési és gondozási feladataiért. Amennyiben szívesen dolgoznál érdekes, változatos feladatkörben, és motiválnak a kihívások, jelentkezz csapatunkba!

    • A banki hiteltermékek üzleti szemléletű kialakítása, karbantartása, feltételeinek, dokumentációjának kialakítása, jövedelmező termékportfólió kialakítása
    • A termékekhez kapcsolódó folyamatok fejlesztése és optimalizálása
    • Az üzleti stratégia kialakításában való részvétel
    • Ügyféligények azonosítása, piaci változások nyomon követése
    • Fedezetes hiteltermékek életciklusának követése, fejlesztése, jövedelmezőség biztosítása
    • A marketing terület kommunikációjának és weboldalainak termék oldali menedzsmentje (hírlevelek, plakátok, prospektusok, fióki TV spot-ok, dokumentumok, webkalkulátorok)
    • Közreműködés az árazási politika és értékajánlatok kialakításában
    • A fiókhálózat személyes támogatása és részvétel az oktatási anyagok kialakításában
    • Digitális értékesítési csatornák fejlesztése és támogatása
    • A jogszabályi változások nyomon követése és azok implementációja
    • Versenytársak figyelése, ezzel kapcsolatos elemzések készítése

    ELVÁRÁSAINK

    • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség
    • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat banki termékfejlesztői munkakörben
    • Kapcsolódó jogszabályok ismerete
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, PowerPoint)
    • Magas szintű Excel felhasználói ismeret
    • Megbízható, pontos munkavégzés, igényesség az önállóan és csapatban ellátandó feladatok terén
    • Képesség a felelősségteljes munkavégzésre
    • Jó szervező- és kommunikációs készség
    • Középszintű angol nyelvtudás főleg írásban

    MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

    • Projekt- és folyamatmenedzsment módszertanok ismerete
    • InfoPath, Sharepoint ismeret
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban, banki termékek értékesítésben szerzett tapasztalat

    MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

    • Versenyképes bérezést kínálunk
    • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
    • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
    • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
    • Home Office lehetőség
    • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
    • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

    ÁLLÁS ADATAI

    Állás azonosító:
    1767
    Pozíció pontos megnevezése:
    Munkavégzés helye:
    Budapest
    Szakterület:
    Üzletfejlesztés/Stratégia/Termékmenedzsment