Mérnök asszisztens

    • Teljes munkaidő
    • Budapest

    Perfektum Csoport

    PROJEKTMENEDZSMENT és MÉRNÖKI TERVEZÉSSEL, BERUHÁZÁS LEBONYOLÍTÁSI tevékenységgel foglalkozó, magyar tulajdonú, budapesti székhelyű cég Mérnök asszisztens munkatársat keres.

    Feladatok:

    • Projektvezető Mérnökök tevékenységének támogatása irodai és külső helyszíneken
    • Projekt dokumentumkezelés és adminisztráció
    • Kapcsolattartás a Megbízó képviselőjével, partnerekkel
    • Kollégák (szakágak) munkájának segítése és az irodai ügymenet támogatása
    • Személyes részvétel a társaság külső helyszínen történő feladatainak ellátásában

    Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (műszaki szakirány) vagy végzős hallgató
    • Jogosítvány (B kat.), vezetési gyakorlattal
    • Proaktív, önálló, kezdeményező hozzáállás
    • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
    • Kitartás, terhelhetőség, kitűnő problémamegoldó képesség
    • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)

    Előny:

    • Műszaki ellenőrzésre vonatkozó szabályozások ismerete
    • Hasonló munkakörben végzett szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
    • Fiatalos társaság
    • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet
    • Fejlődési lehetőség, képzési támogatás

    Munkavégzés helye: Budapest III.

    Fényképes önéletrajzot, nettó bérigény megjelölésével várjuk.

    Társaságunk tevékenységéről a www.perfektumcsoport.hu honlapon tájékozódhat.

    Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ahol megbecsülik, honorálják a munkádat és rengeteg fejlődési, előrelépési lehetőség van!

    Önéletrajzodat várjuk a mernok@perfektumcsoport.hu e-mail címre.

    Tovább a cég weboldalára