Műszaki projektmenedzser

    • Teljes munkaidő
    • Budapest

    Sanofi

    A munkakör célja:

    Leendő munkatársunkként feladatod lesz az újpesti telephelyen a műszaki beruházási, komplex felújítási projektek során projekt-előkészítés, projekt-irányítás, megvalósítás és kapcsolódó műszaki dokumentáció.

    A munkahelyről:

    A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében.

    Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

    Főbb feladatok:

    •    Beruházás projektekhez megvalósíthatósági tanulmányok készítése, készíttetése, beruházási dokumentációk műszaki megfogalmazása
    •    Projektekhez kapcsolódó kimutatások, ábrázolások, tervek készítése, készíttetése belső szervezetek, illetve külső cégek részére adatszolgáltatásként
    •    Generál-kivitelezési projektek előkészítésében való részvétel
    •    Projektekhez kapcsolódó külsős és belsős partnerekkel (Biztonságtechnika és Minőségbiztosítás) való egyeztetések megszervezése, jóváhagyási folyamatok végig vitele
    •    Szakmai részvétel az egyes kiemelt témákban a komplex szakértői, projektmegvalósításra szervezett munkacsoportokban
    •    Beruházási projektekben a műszaki tartalom, a költségkeretek és a határidők betartása, betartatása, rendszeres jelentése
    •    Együttműködés a beszerzés szervezetével és a felhasználókkal a lehetséges beszállítók, szolgáltatók, kivitelezők versenyeztetése és kiválasztása során
    •    A projekt teljesítményének nyomon követése, különös tekintettel a rövid és hosszú távú célok sikeres teljesítésének elemzésére

    Eséllyel pályázol hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

    •    Szakirányú, műszaki mérnöki felsőfokú végzettség (építész-, gépész-, vegyészmérnök)
    •    5 év műszaki projektmenedzsment területen szerzett szakmai tapasztalat, projekt csapat koordinálása
    •    Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
    •    Uniós és hazai szakmai előírások, jogszabályok, irányelvek, útmutatók ismerete és nyomon követése
    •    Több műszaki szakterület korszerű műszaki megoldásainak átfogó ismerete, piacismeret
    •    Beruházási folyamat, általános projektmenedzsment ismerete
    •    Helyes Gyógyszergyártási Gyakorlat (GMP) és más minőségbiztosítási jogszabályok, irányelvek ismerete, gyógyszeripari szakmai ismeretek és tapasztalat ezek alkalmazásában
    •    LEAN: A munkakör részét képező tevékenységek javítását szolgáló, vagy veszteségeket megszüntető javaslatok megtétele a Lean hozzáállás jegyében és a folyamatos fejlesztés érdekében
    •    Irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói rutinja
    •    Jó kommunikációs- és konfliktuskezelési készség, eredményorientált szemlélet

    Előnyt jelent:

    •    OEB5 és ANNEX 1. előírásainak az ismerete
    •    CEP, eBuy, Shine rendszerek felhasználói szintű ismerete
    •    Windows alapú adatbázis és tervezői programok (AutoCAD, Archicad, Microsoft Project) felhasználói szintű ismerete

    Amit kínálunk:

    •    Gyógyszer alapanyag és intermedier gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben
    •    Szakmai fejlődési lehetőség, sokféle technológia
    •    Kreativitást igénylő, folyamatok optimalizálására irányuló, változatos feladatok
    •    Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés
    •    Versenyképes alapbér és juttatási csomag
    •    Kedvezményes sportolási lehetőség
    •    Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
    •    Rendszeres vállalati rendezvények
    •    Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
    •    Éves egészségügyi szűrőprogram

    Munkavégzés helye:  Budapest – Újpest (IV. kerület)

    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A Sanofi 2020-ban is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
    Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen – Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon – a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
    Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.