Lead Java Developer

    • Teljes munkaidő
    • Budapest

    Siemens Mobility Kft.

    A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélménytés garantált rendelkezésre állást biztosít.

    Milyen feladatok várnak rád?

    • Részvétel egy vasúti üzemirányító rendszer fejlesztésében (komplex és hosszútávú projekt),
    • Követelmények egyeztetése, finomítása a belső ügyféllel,
    • Szoftver tervezésében, fejlesztésében és tesztelésében való részvétel,
    • Technikai nehézségek tisztázása a projekt architektjeivel,
    • Lokális fejlesztői csapat koordinálása (Budapest, 4-5 fő),
    • Rendszeres riport a lokális csapat teljesítményéről.

    Mi különböztet meg másoktól?

    • Java fejlesztői tapasztalat (legalább 5 év, Java 8 vagy újabb),
    • Micro Service és Multithreading ismeretek,
    • Tervezési minták ismerete,
    • Szoftvertervezési és UML ismeretek,
    • Soft skills: kommunikatív, nyitott, őszinte, kezdeményezőkészség, csapatközpontú személet,
    • Angol és német nyelv magabiztos használata.

    Mi az amit még érdemes tudnod?

    • Verziókezelők és projektkonfigurációs rendszerekkel szerzett tapasztalat (Git, Jenkins, Gradle, Maven),
    • Eclipse fejlesztői környezet ismerete,
    • Agilis fejlesztési folyamatok ismerete.

    Miért csatlakozz a Siemenshez?

    • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
    • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
    • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
    • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
    • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

    Organization: Siemens Mobility
    Company: Siemens Mobility Kft.
    Experience Level: Mid-level Professional
    Job Type: Full-time