hétfő, november 18, 2019

Munkaerő-toborzás és kiválasztás képzés

Épüljön fel az új munkatárs kiválasztása úgy, mint egy projekt

Találd meg az aranyat érő munkaerőd!

Alig, vagy túl sokan jelentkeznek az álláshirdetésre, a keresett személy viszont sosem?

Miről is szól a munkaerő-toborzás és kiválasztási tréning?

Röviden fogalmazva úgy épül fel, mint egy projekt.

A cég előtte való életérzése

  • "Kire is van szükség" megfogalmazása
  • Feladatok összeírása
  • Projekt eszközök használata, tervezése

Közbeni életérzés a cégnek és a munkakeresőnek

  • Beválogatási lépések
  • Jelöltek interjúztatása
  • Tesztek kitöltése
  • Döntési módszerek

Utána életérzés a cégnek és a munkakeresőnek

  • Munkába állás lépései
  • Hosszú távra tervezés
  • Motiváltság megtartása

Néhány megvalósítási elem a módszertanból

Ha a buzzword kifejezéseket el szeretnéd kerülni - vagyis amit nem értesz -, akkor megnyugodhatsz, mert minden világos lesz a képzés folyamán.

Mire számíts a képzés során?

Nézzük át az ábrát!
Az elején megtervezzük, hogy kire is lesz szükséged. Igénybe vesszük a Gantt diagramot, státuszriportot készítünk, majd költségvetést számolunk. A dokumentumok segítségével az új munkatárs integrálása annyira egyszerű lesz, mint még soha.
A Pareto elv itt is igaz. Ha az elején 20%-ban megtervezezzük, hogy ki kerüljön a céghez, az már a 80%-át adja a folyamatnak.

Kinek AJÁNLHATÓ a képzés?

  • Aki megakarja találni a legjobb embert
  • Hosszú távra tervez, a rövid helyett
  • Tudja, hogy az álláshirdetés mellett mást is kalkulálni kell
  • Nyitott új dolgokat tanulni

Kinek NEM AJÁNLOTT a képzés

  • Nem akar új dolgot tanulni
  • Nem nyitott a szemléletváltásra
  • Nem kíván eleget fizetni az új munkavállalónak
  • Nem akarja delegálni a feladatokat

Ki tartja a képzést?

Csilinkó Ádám vagyok. Mindig is projektekben dolgoztam, és az időt tartottam az egyik legfontosabbnak. A teendőket priorizáltam, megoldottam őket, vagy szükség esetén delegáltam.
Írtam egy projektmenedzsment kézikönyvet, amiben sok hasznos tapasztalatot osztok meg az időgazdálkodásról. Azonban maradt még a tarsolyomban amit a tréning során átadnék, hogy utána élmény legyen a munka.
Dolgoztam Németországban, Ausztriában, Japánban. Ez alatt sokat tanultam az időről, mivel folyton úton voltam.